Nahoru
Domů fyzioterapie skup. cvičení masáže přístroje o nás ceník objednání aktuálně 
s
Zpět

O nás

Jsme moderní rehabilitační a relaxační zařízení nedaleko stanice metra Pražského Povstání.

Nabízíme preventivní i léčebnou rehabilitaci s využitím špičkové přístrojové techniky a regenerační a relaxační masáže.

Centrum vzniklo v roce 2011 a od počátku sídlilo v OC Flora. Po letech jsme se přesunuli do modernějších a větších prostor v Praze Podolí.


V našem zařízení se Vám bude věnovat tým specialistů:

Mgr. ROBERT VOJTÍŠEK, MBA, Executive DBA.

jednatel

„Na podobných pracovištích jako je to naše jsem vlastně vyrostl. Maminka, většinu profesního života, vedla rehabilitační oddělení a tak jsem měl k oboru od mala velmi blízko.

Vedle jiných škol jsem vystudoval i Palestru a při vysoké jsem pracoval jako terapeut, masér a trenér fitness. V roce 1999 jsem založil firmu Madisson s.r.o., která se záhy stala klíčovým dodavatelem rehabilitační zdravotnické techniky na českém trhu. Firma Madisson s.r.o. vyvíjí, vyrábí, dodává a servisuje kompletní rehabilitační techniku včetně přístrojů pro fyzikální léčbu, lehátek a vodoléčebných van.

V roce 2011 jsem založil naše centrum jako pracoviště, kde budeme prezentovat a pacientům nabízet tu nejmodernější rehabilitační techniku, kterou právě uvádíme na trh. Vedle péče pro klienty centrum slouží také jako školící centrum pro lékaře a fyzioterapeuty. Cílem centra i mým cílem je poskytnout ten nejlepší mix manuální terapie společně s nejmodernější rehabilitační technikou. Věřím, že se nám to daří.“

Mgr. MARTINA VOJTÍŠKOVÁ

provozní management, personalistika

„V centru působím od jeho založení v roce 2011. Zajišťuji zejména provozní záležitosti chodu centra a zároveň mám na starosti personální agendu. Pokud hledáte zaměstnání v zajímavé oblasti poskytování služeb, máte odpovídající zkušenosti a vzdělání, neváhejte mne kontaktovat. Jde nám nejen o spokojenost našich klientů, ale i o dobré zázemí našich pracovníků.“

DANIELA DOLANOVÁ DiS.

fyzioterapeutka

“Jsem absolventkou VOŠ, Diplomovaný fyzioterapeut.

Mám mnohaleté zkušenosti jako vedoucí rehabilitace v nestátním zdravotnickém zařízení rehabilitační a fyzikální medicíny a jako lektorka skupinového cvičení seniorů.”

JAN KADLEC

masér

“Ve Fyzio&Beauty se věnuji masážím, které praktikuji už 9 let. Jsem také certifikovaným výživovým poradcem. Vyznávám přírodní medicínu a očistné techniky těla.

V roce 2009 jsem dokončil školu reflexní terapie manželů Patakiových a prošel také zasvěcením do třech stupňů Reiki od Borise Tichanovského.

Aktivně se věnuji sportu. V minulosti jsem byl instruktorem bojového umění Taichi, kterému se nyní věnuji už jen soukromě.”

TEREZA HOŘEJŠÍ

marketing

"Jako bývalá vrcholová sportovkyně vím, jak je důležité nechat o své tělo pečovat, nejen po sportovním výkonu, ale zejména po každodenním stresu v práci a běžném životě.

Protože v našem centru máme nejmodernější vybavení a odborníky pro rehabilitaci, je mým úkolem tuto informaci dostat mezi naše klienty. Vytvořit zajímavé nabídky a propagaci, která Vás zaujme na první pohled.

Díky spolupráci centra Fyzio & Beauty a společnosti Madisson, mohu spojit práci s tím co mě baví.

Každý spokojený klient, který z našeho centra odchází s pocitem úlevy, je odměnou za naší práci.”

NAŠE PROSTORY