Nahoru
Domů masáže přístroje fyzioterapie skup. cvičení o nás ceník rezervace fotogalerie 

Zpět

O nás

Jsme moderní rehabilitační a relaxační zařízení nedaleko stanice metra Pražského Povstání.

Nabízíme preventivní i léčebnou rehabilitaci s využitím špičkové přístrojové techniky a regenerační a relaxační masáže.

Centrum vzniklo v roce 2011 a od počátku sídlilo v OC Flora. Po letech jsme se přesunuli do modernějších a větších prostor v Praze Podolí.


V našem zařízení se Vám bude věnovat tým specialistů:

DANIELA DOLANOVÁ DiS.

fyzioterapeutka

“Jsem absolventkou VOŠ, Diplomovaný fyzioterapeut.

Mám mnohaleté zkušenosti jako vedoucí rehabilitace v nestátním zdravotnickém zařízení rehabilitační a fyzikální medicíny a jako lektorka skupinového cvičení seniorů.”

TOMÁŠ NOVÁČEK

masér

"Od mládí se pohybuji ve sportovním prostředí, v poslední době jako trenér mládeže. Uvědomuji si důležitost komplexního přístupu k péči o tělo. V masérské škole pana Stanislava Flandery jsem vystudoval kurz maséra ve zdravotnictví, zakončený zkouškou s akreditaci ministerstva zdravotnictví. Zde jsem také absolvoval další odborné kurzy."

Mgr. ROBERT VOJTÍŠEK, MBA, Executive DBA.

jednatel

„Na podobných pracovištích jako je to naše jsem vlastně vyrostl. Maminka, většinu profesního života, vedla rehabilitační oddělení a tak jsem měl k oboru od mala velmi blízko.

Vedle jiných škol jsem vystudoval i Palestru a při vysoké jsem pracoval jako terapeut, masér a trenér fitness. V roce 1999 jsem založil firmu Madisson s.r.o., která se záhy stala klíčovým dodavatelem rehabilitační zdravotnické techniky na českém trhu. Firma Madisson s.r.o. vyvíjí, vyrábí, dodává a servisuje kompletní rehabilitační techniku včetně přístrojů pro fyzikální léčbu, lehátek a vodoléčebných van.

V roce 2011 jsem založil naše centrum jako pracoviště, kde budeme prezentovat a pacientům nabízet tu nejmodernější rehabilitační techniku, kterou právě uvádíme na trh. Vedle péče pro klienty centrum slouží také jako školící centrum pro lékaře a fyzioterapeuty. Cílem centra i mým cílem je poskytnout ten nejlepší mix manuální terapie společně s nejmodernější rehabilitační technikou. Věřím, že se nám to daří.“

Mgr. MARTINA VOJTÍŠKOVÁ

provozní management, personalistika

„V centru působím od jeho založení v roce 2011. Zajišťuji zejména provozní záležitosti chodu centra a zároveň mám na starosti personální agendu. Pokud hledáte zaměstnání v zajímavé oblasti poskytování služeb, máte odpovídající zkušenosti a vzdělání, neváhejte mne kontaktovat. Jde nám nejen o spokojenost našich klientů, ale i o dobré zázemí našich pracovníků.“